OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Description
ku: دەربارە

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Parent item
ku: بڕگه‌ی باوان

en: All
ku: هەموو

en: Menu settings
ku: ڕێکخستنەکانی پێڕست

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Menu link title
ku: ناونیشانی بەستەری پێڕست

en: List links
ku: لیستکردنی بەستەرەکان

en: Add link
ku: بەستەر زیادبکە

en: Provide a menu link
ku: دابینکردنی بەستەرێکی پێڕست

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
ku: ئەو بەستەرانەی پێڕست کە سەنگێکی بچووکییان هەیە، پێش ئەو بەستەرانە پیشان دەدرێن کە سنگێکی گەورەترییان هەیە.
