OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Menu
ne: मेनु

en: Parent item
ne: मूल वस्तु

en: All
ne: सबै

en: Menus
ne: मेनु

en: List links
ne: लिंकको सुची
