OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Description
nl: Beschrijving

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Depth
nl: Diepte

en: Parent item
nl: Bovenliggend onderdeel

en: All
nl: Alle

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Menus
nl: Menu's

en: Menu link title
nl: Titel van menulink

en: List links
nl: Links weergeven

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
nl: Er zijn nog geen links voor dit menu. <a href="@link">Voeg een link toe</a>.

en: Provide a menu link
nl: Voer een menulink in

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
nl: Menulinks met een lager gewicht worden weergegeven voor links met een groter gewicht.

en: Edit menu link
nl: Menulink bewerken

en: Delete menu link
nl: Menulink verwijderen

en: Shown when hovering over the menu link.
nl: Wordt getoond wanneer met de cursor over de menulink wordt bewogen.

en: Manage menu
nl: Menu beheren
