OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Description
nn: Beskriving

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Parent item
nn: Overordna element

en: All
nn: Alle

en: Menu settings
nn: Menyval

en: Menus
nn: Menyar

en: Menu link title
nn: Menylenketittel

en: List links
nn: Sjå lenkjer

en: Provide a menu link
nn: Legg til menylenkje
