OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Description
os: Афыст

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг
