OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: Menu link title
pa: ਮੇਨ ਲਿੰਕ ਟਾਇਟਲ
