OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Description
fa: شرح

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Depth
fa: عمق

en: Menu
fa: قائم

en: Parent item
fa: عنصر والد

en: All
fa: همه

en: Menu settings
fa: تنظیمات قائم

en: Menus
fa: قائمها

en: Menu link title
fa: عنوان واصلی قائم

en: List links
fa: سجل واصلیها

en: Add link
fa: افزودن واصلی

en: Provide a menu link
fa: ارائه یک واصلی قائم

en: Edit menu link
fa: تدوین واصلی قائم

en: Delete menu link
fa: حذف واصلی قائم

en: Shown when hovering over the menu link.
fa: هنگامی که موس بر روی واصلی قائم قرار می‌گیرد نمایش داده می‌شود.
