OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: Description
pt: Descrição

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Parent
pt: Superior

en: Depth
pt: Profundidade

en: Parent item
pt: Item superior

en: All
pt: Tudo

en: Menu settings
pt: Configurações do menu

en: Menu link title
pt: Título do link do menu

en: List links
pt: Listar links

en: Add link
pt: Adicionar link

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
pt: Ainda não existem links no menu. <a href="@link">Adicionar link</a>.

en: Provide a menu link
pt: Disponibilizar um link no menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
pt: Links de menu com pesos menores são exibidos antes de links com pesos maiores.

en: Edit menu link
pt: Editar o link do menu

en: Delete menu link
pt: Excluir item de menu

en: Shown when hovering over the menu link.
pt: Exibida quando o mouse passar sobre o link de menu.

en: OG menu
pt: Menu do OG

en: Manage menu
pt: Gerenciar menu
