OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Description
sk: Popis

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Parent item
sk: Nadradená položka

en: All
sk: Všetky

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Menus
sk: Menu

en: Menu link title
sk: Názov odkazu v menu

en: List links
sk: Zobraziť odkazy

en: Add link
sk: Pridať odkaz

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
sk: Zatiaľ neexitujú žiadne odkazy v menu. <a href="@link">Pridať odkaz</a>.

en: Provide a menu link
sk: Vytvoriť odkaz v menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
sk: Odkazy menu s nižšími váhami sú zobrazené pred odkazmi s vyššími váhami.

en: Edit menu link
sk: Upraviť odkaz menu

en: Delete menu link
sk: Odstrániť odkaz menu

en: Shown when hovering over the menu link.
sk: Zobrazí sa pri nájazde myšou nad odkaz v menu.
