OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Description
sl: Opis

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Menu
sl: Meni

en: Parent item
sl: Starševski element

en: All
sl: Vsi

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Menus
sl: Meniji

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju

en: List links
sl: Prikaži povezave
