OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Menu
sq: Menuja

en: Parent item
sq: Zëri prind

en: All
sq: Të gjitha

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: Menus
sq: Menutë

en: Menu link title
sq: Titulli i lidhjes në menu
