OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Description
sv: Beskrivning

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Depth
sv: Djup

en: Menu
sv: Meny

en: Parent item
sv: Ovanliggande val

en: All
sv: Alla

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: Menus
sv: Menyer

en: Menu link title
sv: Titel på menylänken

en: List links
sv: Visa länkar

en: Add link
sv: Lägg till länk

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
sv: Just nu finns det inga menylänkar. <a href="@link">Lägg till länk</a>.

en: Provide a menu link
sv: Ange en menylänk

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
sv: Menylänkar med lägre vikt visas innan länkar med större vikter.

en: Edit menu link
sv: Redigera menylänk

en: Delete menu link
sv: Radera menylänk

en: Shown when hovering over the menu link.
sv: Visas när man för musmarkören över menylänken.
