OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: All
ug: ھەممە

en: Menu settings
ug: تىزىملىك تەڭشەش

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Add link
ug: ئۇلىنىش قوشۇش
