OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: Parent item
am: ወላጅ አካል

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Menu link title
am: የምናሌ አገናኝ አርእስት
