OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Description
az: İzahat

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Depth
az: Dərinlik

en: Menu
az: Menyu

en: Parent item
az: Valideyn element

en: All
az: Hammısı

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Menus
az: Menyular

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: List links
az: Siyahı linkləri

en: Add link
az: Link əlavə edin

en: Provide a menu link
az: Menyu linki təqdim edin

en: Edit menu link
az: Menyu linkini redaktə edin

en: Delete menu link
az: Menyu linkini silin
