OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Depth
bo: གཏིང་ཚད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Parent item
bo: རྣམ་གྲངས་གོང་མ

en: All
bo: ཡོངས

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Menu link title
bo: འདེམས་བྱང་སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང

en: List links
bo: སྦྲེལ་ཐག་སྟོན་པ

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
bo: མིག་སྔར་འདེམས་བྱང་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་མེད་པས། <a href="@link">སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན</a>

en: Provide a menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱེད

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
bo: ལྗིད་ཚད་ཆུང་བའི་འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་རྣམས་ཆེ་བའི་སྔོན་དུ་ཤར་རྒྱུ་ཡིན།

en: Edit menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Delete menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་སུབ་པ

en: Shown when hovering over the menu link.
bo: འདེམས་ཐོའི་སྦྲེལ་ཐག་ཐོག་ཏུ་མདའ་རྟགས་སྐྱོད་དུས་འཆར་བ།
