OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Description
fi: Kuvaus

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Parent
fi: Isäntä

en: Depth
fi: Syvyys

en: Menu
fi: Valikko

en: Parent item
fi: Yläkohta

en: All
fi: Kaikki

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: Menus
fi: Valikot

en: Menu link title
fi: Valikon linkin otsikko

en: List links
fi: Listaa linkit

en: Add link
fi: Lisää linkki

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
fi: Valikkolinkkejä ei vielä ole määriteltyinä. <a href="@link">Lisää linkki</a>.

en: Provide a menu link
fi: Näytä sivu valikossa

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
fi: Valikkolinkit esitetään painokertoimen mukaan; pienimmällä painokertoimella varustetut ensin ja suurimmalla viimeiseksi.

en: Edit menu link
fi: Muokkaa valikkolinkkiä

en: Delete menu link
fi: Poista valikkolinkki

en: Shown when hovering over the menu link.
fi: Näytetään vietäessä hiirtä linkin yli.
