OG Menu Single (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Organic groups
ml: ഓർഗാനിക് ഗ്രൂപ്പുകൾ

en: Description
ml: വിവരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Depth
ml: ആഴം

en: Menu
ml: മെനു

en: Parent item
ml: പാരന്റ് ഐറ്റം
