OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Depth
mr: खोल

en: All
mr: सर्व

en: Menus
mr: मेनूज
