OG Menu Single (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Depth
ur: گہرائی

en: Menu
ur: مینیو

en: Parent item
ur: پیرنٹ آئیٹم
