Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: !date by !username
af: !date deur !username

en: revert
af: rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: current revision
af: huidige weergawe
