Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: !date by !username
be: !date ад !username

en: revert
be: адкат

en: Revision
be: Версія

en: current revision
be: бягучая версія
