Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: !date by !username
bs: !date od !username

en: revert
bs: vratiti

en: Revision
bs: Revizije

en: current revision
bs: trenutna revizija
