Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: !date by !username
ca: !date per !username

en: revert
ca: reverteix

en: Revision
ca: Revisió

en: current revision
ca: revisió actual
