Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: !date by !username
cs: !date od !username

en: revert
cs: vrátit

en: Revision
cs: Revize

en: current revision
cs: aktuální verze
