Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Revisions for %title
cy: Diwygiadau i %title

en: !date by !username
cy: !date drwy !username

en: revert
cy: dychwelyd

en: Revision
cy: Diwygiad

en: current revision
cy: diwygiad cyfredol
