Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Revisions for %title
da: Versioner af %title

en: !date by !username
da: !date af !username

en: revert
da: gendan

en: Revision
da: Version

en: current revision
da: aktuel version
