Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Organic groups
de: Organische Gruppen

en: Revisions for %title
de: Revisionen für %title

en: !date by !username
de: !date von !username

en: revert
de: Zurücksetzen

en: current revision
de: aktuelle Revision
