Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: !date by !username
el: την: !date, από: !username

en: revert
el: επαναφορά

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: current revision
el: τρέχουσα αναθεώρηση
