Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: !date by !username
eo: !date de !username

en: revert
eo: malfari

en: Revision
eo: Revizio

en: current revision
eo: aktuala revizio
