Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: !date by !username
et: !date - !username

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: current revision
et: praegune redaktsioon
