Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: delete
fi: poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: !date by !username
fi: !date, !username

en: revert
fi: palauta

en: Revision
fi: Versio

en: current revision
fi: Nykyinen versio
