Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: !date by !username
gl: !date por !username

en: revert
gl: volver

en: Revision
gl: Revisión

en: current revision
gl: revisión actual
