Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: !date by !username
he: !date מאת !username

en: revert
he: שחזר

en: Revision
he: גרסה

en: current revision
he: גרסה נוכחית
