Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Organic groups
hi: जैविक समूह

en: Revisions for %title
hi: %title के लिए सुधारण |

en: !date by !username
hi: !date द्वारा !username

en: revert
hi: वापिस लाएँ

en: Revision
hi: संशोधन

en: current revision
hi: मौजूदा सुधारण
