Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: !date by !username
hr: !date - !username

en: revert
hr: vrati

en: Revision
hr: Revizija

en: current revision
hr: trenutna revizija
