Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Organic groups
id: Kelompok organik

en: Revisions for %title
id: Revisi untuk %title

en: !date by !username
id: !date oleh !username

en: revert
id: kembalikan

en: Revision
id: Revisi

en: current revision
id: revisi terkini
