Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: !date by !username
is: !date eftir !username

en: revert
is: bakfæra

en: Revision
is: Útgáfa

en: current revision
is: núgildandi útgáfa
