Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: delete
it: elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Revisions for %title
it: Revisioni per %title

en: !date by !username
it: !date, di !username

en: revert
it: ripristina

en: Revision
it: Revisione

en: current revision
it: revisione attuale
