Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: Revisions for %title
ja: %title のリビジョン

en: !date by !username
ja: !date - !username

en: revert
ja: 戻す

en: Revision
ja: リビジョン

en: current revision
ja: 現在のリビジョン
