Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: !date by !username
ku: !date لەلایەن !username

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: current revision
ku: پێداچوونەوەی ئێستا
