Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija
