Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: !date by !username
lv: !username !date

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija
