Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: revert
nn: tilbakestill

en: Revision
nn: Utgåve

en: current revision
nn: denne utgåva
