Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Revisions for %title
oc: Revisions per « %title »

en: !date by !username
oc: !date per !username

en: revert
oc: restablir

en: current revision
oc: version en cors
