Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: !date by !username
sk: !date od !username

en: revert
sk: vrátiť

en: Revision
sk: Revízia

en: current revision
sk: aktuálna revízia
