Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: !date by !username
sl: !date objavil !username

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: current revision
sl: aktualna različica
