Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Revisions for %title
sv: Versioner för %title

en: !date by !username
sv: !date av !username

en: revert
sv: återställ

en: Revision
sv: Version

en: current revision
sv: nuvarande version
