Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: !date by !username
tr: !date !username

en: revert
tr: geri al

en: Revision
tr: Sürüm

en: current revision
tr: güncel sürüm
