Organic groups moderation (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: !date by !username
uk: !date від !username

en: revert
uk: відновити

en: Revision
uk: Редакція

en: current revision
uk: поточна редакція
